× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Najmniejsza kawalerka na świecie

Redakcja Pinbook | 10-05-2019 | skomentuj

Najmniejsza kawalerka na świecie

booking.com

Oceń


Ciekawscy i zainteresowani nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi powinni odwiedzić Kraków. Dlaczego? Znajduje się tam najmniejsza kawalerka na świecie, której powierzchnia to zaledwie 2,5 metra kwadratowego. Mieszkanie wyposażone jest w elementy niezbędne do normalnego funkcjonowania – łóżko, kabinę prysznicową i toaletę. Nietypowe mieszkanie znajdziemy przy ulicy Garncarskiej 8.

  Zobacz także  


Ekskluzywny apartament rozmiaru XXS cieszy się jednak ogromną popularnością. Ceniący sobie własną przestrzeń mają okazję wynająć mieszkanie. Cena oscyluje w okolicach 85-100 złotych za dobę. Unikać lokum powinny jedynie osoby z klaustrofobią. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i oczywiście jest jednoosobowe. Może okazać się świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla miłośników architektonicznych perełek. Wysoki standard połączony z małą przestrzenią sprawił, że mieszkanie oprócz rekordowo małej przestrzeni może pochwalić się też niebywałą funkcjonalnością.

  Zobacz także  

Wszystko na temat: