× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Największa kolekcja gier video

Redakcja Pinbook | 15-04-2019 | skomentuj

Największa kolekcja gier video

gigazine.net

Oceń

Gry video stały się jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Niemal każdy zagrywa się w najnowsze tytuły lub darzy sentymentem gry z serii Mario czy popularne Kaczki. Tony Monteiro z Teksasu (USA) postawił sobie za cel zgromadzenie jak największej ilości gier. Jego kolekcja nieustannie rośnie, a sam Amerykanin może pochwalić się obecnością w księdze rekordów Guinnessa.

 

  Zobacz także  


Jego kolekcja to kompletne wydania gier na konsolę PS2, PS3, PSV, PSP, Xbox, Xbox 360, Nintendo Wii U, Game Cube, Wii, Sega Dreamcast, 32X, Gameboy, Gameboy Color i Gameboy Adwance. Dodatkowo Monteiro pochwalić się może ponad 1000 tytułów na Nintendo DS, 1000 gier na PSX i ponad 900 tytułami na PS4. W jego posiadaniu znajdują się też konsole, których jest około 100, a więc Amerykanin może zagrać w każdą z posiadanych produkcji. Zbiory znajdują się w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu. Każdy maniak wirtualnej rozrywki chciałby spędzić w takim miejscu choćby dzień!

  Zobacz także  

Wszystko na temat: