× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Największa kolekcja krasnali ogrodowych

Redakcja Pinbook | 31-07-2019 | skomentuj

Największa kolekcja krasnali ogrodowych

Oceń

Krasnale ogrodowe to specyficzny sposób na zagospodarowanie swojego przydomowego ogrodu. Jedni je kochają, inni panicznie się ich boją. Nie zmienia to jednak faktu, że krasnale stanowią ciekawy sposób przyozdobienia zielonej przestrzeni. Niektórzy idą jednak krok dalej i zaczynają je kolekcjonować. Po wielu latach słabości do małych figur i skrupulatnego ich zbierania można stworzyć naprawdę ogromny zbiór. Ponad 2 tysiące krasnali ogrodowych to jednak prawdziwa armia.

  Zobacz także  


Brytyjska pasjonatka krasnali

Ann Atkin z West Putford, Devon w Wielkiej Brytanii może pochwalić się rekordową kolekcją krasnali ogrodowych. Na wydzielonej powierzchni 4 akrów (około 1,6 hektara) znalazło się miejsce dla 2042 krasnali z gliny. Pozwoliło to kobiecie na wpisanie się do Księgi Rekordów Guinnessa. Ann Atkin nie jest osamotniona w swojej pasji – wiele osób kolekcjonuje krasnale ogrodowe (szczególnie popularne jest to w Niemczech i Wielkiej Brytanii).

Chcesz zobaczyć jeszcze jedną niesamowitą kolekcję? Przeczytaj o największym zbiorze gumowych kaczek

  Zobacz także  

Wszystko na temat: