× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższy pocałunek

Redakcja Pinbook | 18-04-2019 | skomentuj

Najdłuższy pocałunek

wordlrecordsacademy.com

Oceń

Podczas pocałunku wydaje się nam, że czas się zatrzymał, a chwila trwa niemal wieczność. Pewna para postanowiła sprawdzić, jak długo może trwać pocałunek kochających się ludzi. W mieście Pattaya w Tajlandii odbył się konkurs zorganizowany przez „Ripleys Believe it or Not”. 

Ekkachai i Laksana Tiranarat ustanowili wówczas rekord Guinnessa w długości jednego pocałunku. Oprócz wpisania do księgi rekordów, za swój wyczyn otrzymali nagrodę pieniężną i dwa drogocenne pierścionki. Jak długo bez przerwy całowała się rekordowa para?

  Zobacz także  


Okazuje się, że aby pobić to osiągnięcie potrzebujemy niemal 3 dni – rekordowy pocałunek trwał równo 58 godzin, 35 minut i 58 sekund. Zakochani byli bardzo dumni ze swojego osiągnięcia i chętnie pozowali na tle zegara mierzącego ich czas.

  Zobacz także  

Wszystko na temat: