× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższy czas spędzony w windzie

Redakcja Pinbook | 02-08-2019 | skomentuj

Najdłuższy czas spędzony w windzie

Oceń

Wysokie budynki bez windy to zmora wielu z nas. Czasem jednak nawet winda może okazać się zdradziecka i utknąć między piętrami. Zazwyczaj takie kryzysowe sytuacje są bardzo szybko rozwiązywane, a uwięzione osoby uwalniane są w kilka minut. Zdarza się jednak, że takie utknięcie może potrwać nawet kilka dni. Ile trwał najdłuższy pobyt w windzie?

  Zobacz także  


Utknięcie w windzie i dziwny sylwester

28 grudnia 1987 roku Kively Papajohn wybrała się na zakupy. Wracając postanowiła skorzystać z windy. Na swoje nieszczęście utknęła między piętrami – to właśnie wtedy zaczęło się najdziwniejszych kilka dni w jej życiu. Cypryjka spędziła w windzie 5 dni – wydostała się dopiero 2 stycznia. Jak spędziła Sylwestra i Nowy Rok w windzie? Nie jest to szczególnie elektryzująca historia – kobieta żywiła się zakupami i czekała na ratunek. Na szczęście nic jej wówczas nie stało. A sama Kively stała się dość nietypową rekordzistką. 

Kilka dni spędzonych w windzie? To nic przy najdłuższym filmie w historii

  Zobacz także  

Wszystko na temat: