× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Najdłuższe rzęsy na świecie

Redakcja Pinbook | 18-04-2019 | skomentuj

Najdłuższe rzęsy na świecie

myfatpocket.com

Oceń

Pielęgnacja rzęs to temat rzeka. Ludzie korzystają z wielu kosmetyków mających je wzmocnić lub pogrubić. Pewna mieszkanka Chin w 2013 roku zauważyła, że jej rzęsy rosną w nienaturalnie szybkim czasie i osiągają coraz większą długość. W jej przypadku nie był to jednak powód do zmartwień – kobieta postanowiła wykorzystać to zjawisko i zapisała się w księdze rekordów Guinnessa jako posiadaczka najdłuższych rzęs.

  Zobacz także  


You Jianxia w wieku 49 lat ustanowiła rekord, który wynosił 12,4 cm – dokładnie tyle mierzyła jej rzęsa z górnej powieki. Pomiaru dokonano w Chinach w mieście Changzhou Jiangsu w czerwcu 2016 roku. Czy normalne funkcjonowanie z tak długimi rzęsami jest utrudnione? Z pewnością, jednak Chinka zdaje się być dumna ze swego niecodziennego osiągnięcia.

  Zobacz także  

Wszystko na temat: