× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Miażdżenie 3 arbuzów udami na czas

Redakcja Pinbook | 10-04-2019 | skomentuj

Miażdżenie 3 arbuzów udami na czas

generationiron.com

Oceń


Aby wpisać się do księgi rekordów Guinessa trzeba wyjątkowo się postarać albo mieć niecodzienne umiejętności. Nie sposób jednak jednoznacznie zakwalifikować Olgi Liaschuk, która ustanowiła rekord Guinnessa w miażdżeniu arbuzów udami na czas. Osiągnięcie zaskakujące i niespotykane, bo warto zauważyć, że wymaga ogromnej siły i odpowiedniego przygotowania.

  Zobacz także  


Ukrainka jest znana ze swojej siły i ma status strong woman. Kobieta podjęła się próby zgniecenia trzech owoców za pomocą ud w jak najkrótszym czasie. W 2014 udało jej się dosłownie zmiażdżyć rekord masakrując 3 arbuzy w jedynie 14,65 sekundy. Z tą kobietą nie ma żartów a jej siła zaskakuje. Olga próbowała też swoich sił w miażdżeniu jak największej ilości owoców w czasie 60 sekund – ta próba jednak nie przyniosła jej sukcesu, a rekord nie został pobity.

  Zobacz także  

Wszystko na temat: